Banket × Loose Lips

8.11.2019

Další Banket bude instantnější než obvykle, zato poprvé představí zahraniční booking, takže se můžete těšit na hosty z UK. Za tuto jedinečnou příležitost vděčíme Moskalusovi. Díky jeho nedávnému mixu na Threads Radio(dříve 199Radio) se naskytla možnost pozvat část kolektivu z labelu Loose Lips ve složení Dog Eyes a Medallion Man (oba z Londýna), kteří online rádio provozují a s Moskalusem je pojí několik let vzájemných kontaktů a spolupráce.

Všestranně zaměřený nadšenec Medallion Man je hybnou silou Loose Lips labelu. Jeho záběr pokrývá různorodé aktivity od organizace akcí a vydávání releasů, po charitativní práci, guestmixy, správu blogu a další činnosti odvozené od projektů, na kterých se podílí (20/20 Vision Recordings, London Promoters' Society, Reposition, Triple M). Díky svým eklektickým a poutavým mixům pravidelně hravá na akcích různě po Evropě. Djing zároveň stál za úmyslem založit komunitní projekt Threads Radio. Dog Eyes je dalším zástupcem Loose Lips crew podílejícím se na provozu Threads Radio a mimo to také zakladatelem projektů Index Tapes & Anti Skate London. Ve svých setech míchá rozmanitou selekci sahající od memphiského rapu po lo-fi house. Společně s Medallion Manem učiní z Banketu jednu ze zastávek Loose Lips 5th Anniversary Tour. Jedná se o oslavu 5. výročí Losse Lips labelu ve formě akcí pořádaných napříč Evropou, kde se potkávají členové Loose Lips crew a na ni navázaná komunita s lokálními residenty.

Základní princip Banketu spočívající ve střídání party venues pokračuje. Tentokrát se vše odehraje v bývalém klubu Plan B, v současnosti fungujícím v rámci konceptu se jménem Rapzzz Place, jehož hlavní myšlenkou je propojení různorodých aktivit odvíjejících se od Urban music. Jak napovídá název prostoru – v jádru všeho přitom stojí hip-hop/rap.

Selekce ostrovních hostí stejně jako support převážně v podání AVB residentů DLKT, Marek Moskal, Toss a Viscount slibuje žánrově různorodý večer na pomezí house/bass. Vizuální dílnička od VJs Epix a ABUTTUBA už je určitě v plném provozu. Uvidíme, jaký materiál reflektující multižánrovoý charakter večera si pro nás připraví tentokrát.

👑Medallion Man (Loose Lips/Threads Radio)👑
https://www.facebook.com/medallionmanmusic
http://loose-lips.co.uk/crew/medallion-man
👑Dog Eyes (Index Tapes/Loose Lips)👑
https://soundcloud.com/indextapes
https://soundcloud.com/francissapphire
⚔️DLKT (Audio Video Bass)⚔️
soundcloud.com/tubabagoseth/dlkt-banket-promo-2017
⚔️Toss (Audio Video Bass)⚔️
soundcloud.com/toss708/mx003-1711-18-mix-series-3
⚔️Moskalus (Audio Video Bass)⚔️
soundcloud.com/moskalus