Jsme uprostřed léta, které vlastně nezačalo, ale rovnou je. Virus tři měsíce vzal, ale nevrátil. Čas zdánlivě přestal plynout a nic se neděje. Jinak ale plyne hrozně rychle a děje se toho moc. Co teď? Zrychlit nebo zpomalit? AVB volí možnost 2. Nemusí být všeho nejvíc, honem a hned jako před virem. Proto za nás tentokrát kalba ne. Naopak vidíme ideální příležitost pro chill, zevl a sebezpytování venku před dnes už neexistujícím (2004†) zimním stadionem Josefa Kotase.

Do čela slow down line upu se postaví ostravský producent Myca$h, který se nedávno kvůli viru vrátil z bristolské mise zpět do Ostravsko-karvinské pánve. Kromě produkce a djingu se věnuje taky rapu a je součástí kolektivu ÚL, který hraje spíš dub/grimey část ostrovní elektroniky. Věříme, že dub líznutý bristolským soundem v jeho podání člověka odpovídajícím způsobem rozpustí. Zbytek AVB party člověka vykoupe v experimentální/beatless/ poslechovější selekci, na kterou obvykle není prostor.

Konkrétně jsme jako místo vybrali Cingrův sad – park, kam nikdo nechodí a je otázkou, jestli vůbec existuje. Příhodný prostor pro dobu, kdy se neděje nic nebo taky všechno. Pokud ti taková náplň sobotního odpoledne/večera přijde atraktivní, člověku, tak přijď a buď v klidu.

Děkujeme Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz za poskytnutí prostoru.

👑Myca$h👑
https://soundcloud.com/mycash
⚔️Andrea⚔️
https://soundcloud.com/uncxeme
⚔️DJ Lednicka (Audio Video Bass)⚔️
soundcloud.com/dj_lednicka
⚔️DLKT (Audio Video Bass)⚔️
https://soundcloud.com/dlkt_avb
⚔️Moskalus (Audio Video Bass)⚔️
soundcloud.com/moskalus
⚔️Toss (Audio Video Bass)⚔️
https://soundcloud.com/toss708

Vstup: 150 CZK (pouze na místě)