Banket(6)@BrickHouse

4.11.2017

S pěkným počasím před rokem skončily taky naše Bankety a museli jsme čekat dlouhého půl roku, než se venku udělalo zase teplo. Udělat takovou pauzu i tento rok, by podle nás byla škoda, takže se přesouváme dovnitř. Připravujeme navíc dost věcí na to, abychom pokryli i nadcházející měsíce a zároveň mohli vždy přijít s něčím novým.

Svým způsobem jsme i tentokrát vybrali nové místo, stejně jako v několika posledních případech. Vracíme se sice na Hlubinu, ale poprvé do Starých koupelen (kdyby si někdo chtěl to místo zkontrolovat tak zde. Nový, zastřešený prostor nám dává nové možnosti a dovoluje pohrát si víc se světlem a prostorem.

Díky tomu, že ostravský kolektiv zainteresovaných začíná růst, nová jména můžete čekat jak mezi DJs, tak i v rámci VJs části. Růst oběma směry bychom chtěli i nadále. Vizualizace kromě AVB dua Epix a Abuttuba představí i NELA BARTOVA. Tunes budou kromě ustálené Banket/AVB party ve složení DLKT, Flu a Moskalus míchat TRAVISCOM a Vanvega. Pro prvního ze jmenovaných to bude premiérový party mix. Druhý ze jmenovaných má naopak odehráno mnoho, což je rozhodně zajímavá kombinace. Hudebně se oba naši hosté pohybují na pomezí techno/house, takže podobný záběr čekejte i od ostatních.