Banket(7)@DPO

9.12.2017

Kočování po různých ostravských venues se nás drží i nadále, takže i poslední letošní Banket můžeme představit v nových prostorách. Vzhledem k tomu, že celá akce proběhne jako mírně opožděná afterparty k události Dny Kanady v Moravskoslezském kraji, zdá se být bývalé Infocentrum DPO (Dopravního podniku Ostrava)na výstavišti ideálním místem konání. Stejně jako naše hraní nebo Dny Kanady odkazuje i bývalé infocentrum svým způsobem k putování nebo cestování. Banket jako various riddim night klasický představí bass music z různých koutů planety, takže když si k nám přijdete pro lístek správně naladěni, tak věřte, že vás někam určitě zavezeme.

Oproti předešlým akcím tentokrát vše proběhne v menším formátu. Konec roku je hektický dost, takže pěkně v klidu. Kromě ostravského triumvirátu DLKT, Flu, Moskalus zahraje havířovský Fizzy, který slíbil bristolské techno doplněné o bass a house v podání lokální crew.

Kromě hudby bude i AVB projekce, bar a fotbálek. Tramvaj stojí hned za rohem a obecně je dostupnost celého místa velmi dobrá. Tak jednoduché to ještě nebylo!

Djs:

Fizzy
Moskalus
Flu
DLKT